(!) Нижче Ви знайдете стандартні терміни обробки замовлень і доставки, але хочемо попередити, що в даний момент з-за підвищеного попиту терміни отримання замовлень може збільшитись, про що Вас обов’язково попередить оператор call-центру. Але ми зробимо все можливе, щоб Ви отримали замовлення якомога швидше!

_________________

В який район Києва я можу замовити доставку вашої свіжої та смачної їжі? А можна трохи за місто?

Ми здійснюємо доставку по місту Києву, а також у віддалені райони і передмістя, але за погодженням з оператором сall-центру.

Як швидко мені привезуть моє замовлення?

Зазвичай нашим Кухарям достатньо приблизно три години на те, щоб підготувати, охолодити та упакувати ваше замовлення. Потім ми передаємо замовлення кур’єру Служби Доставки, який негайно відправляється до Вас. Але у періоди підвищеного попиту ці терміни можуть трохи змінитись, про що ми Вас обов’язково попередимо.

В який час я можу зробити і отримати своє замовлення?

Історично склалося так, що ми працюємо з понеділка по п’ятницю, а у вихідні проводимо на нашій Кухні санітарні дні. Але замовлення через сайт приймаються цілодобово. Всі замовлення зроблені з понеділка по п’ятницю до 17:00 ми готуємо і відправляємо в цей же день. Замовлення зроблені после 17:00 ми приготуємо і доставимо на наступний робочий день у час узгоджений з Вами оператором call-центру.

Яка мінімальна сума замовлення?

Мінімальна сума замовлення 500 грн.

Яка вартість доставки?

По місту Києву вартість доставки 75 грн., але замовлення понад 900 грн. (мається на увазі сума до сплати після урахування будь-яких знижок) ми доставляємо безкоштовно. Для віддалених районів і передмістя вартість доставки розраховується в індивідуальному порядку оператором call-центру.

Як я можу оплатити замовлення?

Ніякого ризику – Ви сплачуєте за замовлення після отримання! Під час оформлення замовлення на сайті Ви можете вибрати варіант оплати Банківською Картою або Готівкою кур’єру Служби Доставки.
(!) Зараз ми вже працюємо над оплатою замовлень безпосередньо на сайті. Опція запрацює найближчим часом.

X

Ваш кошик для покупок

Закрити